Sprzęt medyczny

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, aby nasz konsultant skontaktował się z Państwem i przedstawił kompleksową ofertę współpracy w zakresie wykonywania napraw i działań serwisowych.

Warto poświęcić swój czas na zapoznanie się z naszymi propozycjami ponieważ zapewnią one Państwu wysokiej jakości usługi. Nasza firma współdziała z licznymi placówkami medycznych, charakteryzuje nas szybkość działania i trafność podjętych decyzji. Potrafimy szybko ocenić i zlokalizować awarię oraz skutecznie ją usunąć przy pomocy oryginalnych części zamiennych. Wśród naszych pracowników znajdują się zarówno inżynierowie, mechanicy, jak również wysokiej klasy informatycy, co jest szczególnie ważne, gdy chodzi o naprawę delikatnych i czułych systemów sterowania oraz innych podzespołów elektronicznych montowanych w nowoczesnych urządzeniach medycznych. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, można z nami kontaktować się drogą telefoniczną, elektroniczną czy też za pośrednictwem usługi SMS. Odpowiemy na każde pytanie.