Nauka tańca

Jeżeli znudziły ci się dotychczasowe formy aktywności, mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość. Nasza renomowana szkoła tańca zaprasza cię na zajęcia taneczne.

Jest to wyjątkowa oferta dla wyjątkowych osób, czyli właśnie dla ciebie. Z nami wejdziesz w świat muzyki i tańca, oraz uwolnisz emocje, które drzemią w twoim ciele. Zmysłowe tańce latynoamerykańskie sprawią, że odkryjesz siebie na nowo. Klasyczne tańce standardowe sprawią, że twoje ruchy nabiorą elegancji, zaś energetyzujące tańce nowoczesne wyzwolą w tobie niewyobrażalne pokłady pozytywnej energii. W zależności od oczekiwanych efektów wybierz najbardziej odpowiedni dla ciebie kurs. Zapraszamy osoby samotne i pary w każdym wieku. 

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny poszczególnych lekcji i kursów są konkurencyjne. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, instruktorów tańca z wieloletnim doświadczeniem. Godziny zajęć dostosowane są do możliwości uczestników zajęć i zazwyczaj odbywają się w porze wieczornej. Serdecznie zapraszamy!