Idealny hotel na wakacje

Hotel Stokrotka dysponuje jedenastoma przestronnymi i doskonale wyposażonymi pokojami, w których znaleźć można nie tylko znakomicie i ze smakiem dopasowane meble i dodatki, ale także klimatyzację, telewizor, sejf, minibar, dostęp do sieci oraz możliwość skorzystania z sauny i sali fitness, która wliczona jest w cenę noclegu.

Zlokalizowany w samym sercu Leszna hotel, posiada wszystko to, co niezbędne do spędzenia swojego czasu w miejscu łączącym w sobie niesamowity klimat i klasykę z tym, co innowacyjne i nowoczesne. Na stronie internetowej http://www.h-stokrotka.pl/ można się zapoznać z bogatą ofertą hotelową oraz pełnym wachlarzem usług, które nie obejmują tylko i wyłącznie bazy noclegowej, ale także możliwość skorzystania z restauracji, sali konferencyjnej, baru czy ogródka letniego. 

Hotel Stokrotka spełnia wszystkie najwyższe normy jakościowe i oddaje do dyspozycji swoich klientów recepcję czynną przez całą dobę, strzeżony parking oraz restaurację, w której zasmakować można potrawy kuchni międzynarodowej, dostosowanej do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.