Aranżacja kuchni

Firma Me&Kitchen jest autoryzowanym dystrybutorem Europejskiej Fabryki Mebli, funkcjonującej na polskim rynku już od ponad 60 lat i stanowiącej dzisiaj najważniejszą markę mebli kuchennych.

Ze względu na to, że współczesne kuchnie nie są już tylko i wyłącznie miejscem, w którym przygotowuje się posiłki, ale także spędza się czas przy rodzinnym stole, firma dokłada wszelkich starań, aby jej realizacje i aranżacje kuchenne charakteryzowały się maksymalnym stopniem ergonomiczności, świeżością oraz doskonałym dopasowaniem do parametrów pomieszczenia. 

W internecie na http://www.me-and-kitchen.pl/o-nas,1246.html znaleźć można niezbędne informacje dotyczące projektowania, zasad urządzania kuchni, przeprowadzanych realizacji oraz aktualnie wykorzystywanych frontów, blatów, korpusów, szyb, oraz uchwytów. Firma dokłada wszelkich starań, aby ich działania charakteryzowały się wyjątkowym wzornictwem, troską o ergonomię oraz funkcjonalność aranżowanych przestrzeni i pomieszczeń, zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.